Javascript je pravděpodobně v prohlížeči vypnutý.

Pro plnou funkčnost těchto stránek je třeba zapnout podoporu Javascriptu v prohlížeči. Klikněte zde pro zporazení instrukcí jak zapnout javascript..

Dodací podmínky

poštovné, dobír, apřevod, slovensko, kdy expedujeme

Obchodní podmínky internetového obchodu Řimbaba provozovatele Helena Puchnarová se řídí níže uvedeným nákupním řádem, platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Informace o postupu nákupu a obchodních podmínkách zjistíte kliknutím na následující odkaz:
Jak nakupovat, odkaz na obchodní podmínky (PDF).

Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a stvrzuje, že se seznámil/a s reklamačním řádem a těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Potvrzení o přijetí objednávky

Přijetí objednávky s veškerými údaji obdržíte od nás na Vámi udanou e-mailovou adresu. Zvolíte-li bezhotovostní platbu předem, zašleme Vám současně Výzvu k úhradě.

Dodání zboží

Zboží je expedováno následující pracovní den po obdržení objednávky, nejpozději do 3 dnů. Při platbě předem odesíláme zboží po obdržení platby na našem účtu.

Ceny

Ceny jsou zveřejněny na internetu. Vyhrazujeme si právo měnit ceny s okamžitou platností. Pro daný obchod platí cena platná v okamžiku nákupu.

Způsob platby

Platby
a) Platbou předem na účet vedený  u Fio banky a.s.  č.ú.: 2400289930/2010
b) na dobírku (Pouze ČR)

Poštovné

a) platbou předem do 499 Kč 60 Kč, nad 500 Kč poštovné zdarma
b) dobírkou do 499 Kč 100 Kč (Pouze ČR), nad 500 Kč = poštovné zdarma

Zahraničí

Pouze platba předem do 499 Kč 150 Kč, nad 500 Kč poštovné zdarma