Javascript je pravděpodobně v prohlížeči vypnutý.

Pro plnou funkčnost těchto stránek je třeba zapnout podoporu Javascriptu v prohlížeči. Klikněte zde pro zporazení instrukcí jak zapnout javascript..

Je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit.

Užití: láska, ochrana, spánek, mládí, intuice, klid 

Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetě Měsíc a elementu vody. 

Léčebné využití: léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Latinsky: MOONSTONE 

Naleziště: Skotsko, Keňa, Nový Zéland, Austrálie, Indie, Norsko, Brazílie 

Barvy: bezbarvý, bílý 

Technický popis: silikát, živec, anortoklas, průhledný až průsvitný, skelného, po výbrusu stříbřitě opalizujícího lesku, dokonalé štěpnosti. Stupeň tvrdosti: 6-6,5.


Filtr

Hledat:
Jen v této kategorii
Na celém webu
 
Zobrazit:
Opalitové zlomkové....

Opalitové zlomkové....

Náušnice se zlomky opalitu - měsíčního kamene Délka s háčkem 5,5 cm…

Celkem stránek: