Javascript je pravděpodobně v prohlížeči vypnutý.

Pro plnou funkčnost těchto stránek je třeba zapnout podoporu Javascriptu v prohlížeči. Klikněte zde pro zporazení instrukcí jak zapnout javascript..

Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie, přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit „neviditelnými“, pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.

Užití: štěstí, síla, peníze, krása 

Vlastnosti: pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům. 

Léčebné využití: léčí infekce a horečky, blahodárně působí na zrak, odstraňuje premenstruační syndrom, pomáhá při porodu, čistí krev a ledviny a dodává celkovou sílu k životu. 

Naleziště: Austrálie, Nový Zéland, Indie, Honduras, USA, Mexico, Peru, Brazílie 

Barvy: bezbarvý, bílý, žlutý, oranžový, růžový, černý, tmavě modrý 

Technický popis: silikát, ztvrdlý silikagel, zbarvený buď oxidy železa do žluta a ruda, oxidy manganu do černa, průhledný až průsvitný, skelného silně opalizujícího lesku, bez štěpnosti. Stupeň tvrdosti: 5-6.

Filtr

Hledat:
Jen v této kategorii
Na celém webu
 
Zobrazit:
Záložka opál a vážka stříbrná

Záložka opál a vážka stříbrná

Kovová záložka do knihy s korálkem opálu a vážkou Velikost 12 cm, barva stříbro Opál obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů,…

Celkem stránek: