Javascript je pravděpodobně v prohlížeči vypnutý.

Pro plnou funkčnost těchto stránek je třeba zapnout podoporu Javascriptu v prohlížeči. Klikněte zde pro zporazení instrukcí jak zapnout javascript..

Propůjčuje mimořádnou energii při zvýšené fyzické aktivitě, uklidňuje tělo a emoce, zbavuje stresu, má dynamické a pozitivní sklony. Přináší lásku a soucit, léčí následky sexuálního zneužití, pomáhá srdci smířit se s odmítáním a bolestí. Čistí základní čakru a solar plexus. Vytahuje na povrch pravdu a učí, jak jí porozumět. Zahání depresi, zlepšuje duševní i rozumové schopnosti, učí uvědomění si vlastní ceny a vnáší světlo do našeho života.

Léčebné užití: pomáhá při migrénách, respiračních onemocněních a astmatu, zlepšuje zrak a  srdeční  rytmus, čistí ledviny a oběhový systém, působí na pokožku, uvádí do normálu krevní tlak, rozšiřuje cévy, ulevuje migrénám a dodává sílu pohlavním orgánům.

Užití: láska, klid, energie 

Vlastnosti: patří energii projektivní, elementu ohně, planetě Mars.  

Barvy: růžový až oranžový, hnědý, šedý 

Naleziště: Argentina, USA, Jižní Afrika, Rumunsko, Mexico, Rusko, Japonsko 

Technický popis: karbonát, uhličitan manganatý, část manganu u většiny nahrazuje železo, vápník a někdy hořčík, lesk skelný až perleťový, průhledný až lehce průsvitný, dokonale štěpný. Stupeň tvrdosti 3,5 – 4.

Filtr

Hledat:
Jen v této kategorii
Na celém webu