Javascript je pravděpodobně v prohlížeči vypnutý.

Pro plnou funkčnost těchto stránek je třeba zapnout podoporu Javascriptu v prohlížeči. Klikněte zde pro zporazení instrukcí jak zapnout javascript..

Je to kámen bohatství i ochrany. Vytváří štít proti všem druhům útoků. Představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje motivaci, směruje k realistickým cílům, vybízí nás vydat se za svým štěstím, zastavuje zlost a negativní energie a přeměňuje je v pravý opak. Dodává odvahu, navozuje pozitivní stav mysli a pomáhá tvrději čelit útokům během hádek a názorových střetů.

Léčebné využití: předcházení střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Užití: síla, radost,ochrana, bohatství, proti nočním můrám, odvaha

Vlastnosti: patří energii projektivní, elementu ohně, planetě Mars.

Rubín v zoisitu (anyolit) - původ Tanzánie, podněcuje činnost korunní čakry, pomáhá při léčení duše v minulých životech, navozuje změněné stavy vědomí, rozvíjí individualitu, přičemž zachovává sepětí s okolím. Zesiluje biomagnetické pole kolem těla.

Rubín ve fuchsitu - objeven na trhu až v roce 2004, pochází z jižní Indie a je tvořen rubínovými zrny v zelené hornině fuchsitu. Je to kámen ochrany, zbavuje napětí a stresu, odstraňuje pocity prohry a pokoření, dává sílu zvládnout sám své problémy, dává pocit uvolněnosti, rozvíjí intuici, dodává sebedůvěru a nadhled. Vhodný na kožní problémy, alergie, záněty, detoxikaci, anémii.

Latinsky: RUBY

Naleziště: Srí Lanka, Indie, Mexiko, Madagaskar, Tanzánie

Barva: červený

Technický popis: oxid hlinitý, červená drahokamová odrůda korundu, průsvitný, průhledný, diamantového až skelného lesku, bez štěpnosti. Stupeň tvrdosti 9.

Filtr

Hledat:
Jen v této kategorii
Na celém webu
 
Zobrazit:
Záložka rubín v zoisitu a slon stř. malá

Záložka rubín v zoisitu a slon stř. malá

Kovová záložka do knihy s korálkem rubínu v zoisitu a slonem Dárek vhodný pro každého čtenáře Velikost 8 cm, barva starostříbro.

Rubín…

Záložka rubín v zoisitu a kůň stř.

Záložka rubín v zoisitu a kůň stř.

Kovová záložka do knihy s korálkem rubínu v zoisitu a koníkem Dárek vhodný pro každého čtenáře Velikost 12 cm, barva starostříbro.

Záložka rubín v zoisitu a sova

Záložka rubín v zoisitu a sova

Kovová záložka do knihy s korálkem rubínu v zoisitu a sovičkou s kývací hlavičkou Dárek vhodný pro každého čtenáře Velikost 12 cm,…

Celkem stránek: